Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Smädný mních

 

Ten kto ochutnal vie o čom je pivo Smädný mních a ten kto ešte neochutnal tak hneď nech beží si jedneho mníška kúpiť a dať.

V krátkosti si predstavíme pivo Smádný mních.

 

  • Pivo varili v regióne Šariša medzi prvými práve mnísi na Šarišskom hrade, preto vznikla 12. októbra 1993 v Šariši nová značka Smädný Mních nadväzujúca na historické korene. Veľmi rýchlo si získala obľubu pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti a špičkovú kvalitu.
  • Za toto krátke obdobie prešla značka Smädný mních viacerými zmenami ako v technologickej príprav kde sa využívaju najnovšie zariadenia ale značka už aj zopá krát zmenila svoj šat a hlavne svoj sortiment.

AKTUÁLNE (výrába sa)

10 % svetlý Smädný Mních (PLECHOVKA 0,5l, SKLENENÁ FĽAŠA 0,5l, PLASTOVÁ FĽAŠA 1,5l a 50l KEGy)

Smädný mních 10% sa vyrába zo špeciálneho svetlého sladu a z najkvalitnejších horkých a aromatických chmeľových surovín. Má bohatú, hustú a trvanlivú penu a osviežujúcu chuť. Toto ľahké výčapné svetlé pivo ponúka výbornú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu.
 
10 % svetlý Smädný Mních – najnovší druh výčapného piva, ktoré rozširilo sortiment pív vyrábaných v Pivovare Šariš. Receptúru zostavili skúsení pivovarnícki majstri. Vynikajúce vlastnosti tohoto piva sú dané nielen kvalitnými surovinami (sladom a chmeľom), ale aj kvalitou varnej vody, moderným technologickým zariadením a skúsenosťou a umom pracovníkov, ktoré ho vyrábajú. Má nízky obsah alkoholu, veľmi jemnú chmeľovú horkosť, vysokú a hustú penu a lahodnú chuť. Má všetky predpoklady byť ideálnym nápojom pre študentov a mládež.
 
NEAKTUÁLNE (nevýrába sa)

12 % svetlý Smädný Mních (v 330 ml plechovkach, v 500 ml plechovkach)

 

12 % svetlý ležiak Smädný Mních, ktorého názov sa odvíja od historickej tradície, kedy ako prví práve mnísi na Šarišskom hrade varili prvé pivo v regióne, si veľmi rýchlo získal obľubu pre svoje vynikajúce chuťové vlastnosti, špičkovú kvalitu a atraktívnu adjustáž. Toto lahodné pivo sa plní aj do plechovíc s obsahom 330 a 500 ml. Ide o veľmi praktické balenie, ktoré je trvanlivé, ľahko prenosné, nerozbitné s ročnou záručnou dobou. Vďaka týmto parametnom uspokojí SM v plechoviciach aj tých najnáročnejších spotrebiteľov najmä na dlhých cestách, pri turistike a pod.

12 % svetlý Smädný Mních (fľaše)

Názov značky je spojený s pivovarníckou tradíciou v Šarišskom regióne, ktorá siaha až do 15. storočia. 12 % svetlý Smädný Mních sa stal už klasickým druhom v sortimente vyrábaných pív. Vyrába sa zo špeciálneho svetlého sladu a z najkvalitnejších horkých a aromatických chmeľových surovín.Vynikajúce vlastnosti tohoto piva sú dané nielen kvalitnými surovinami, ale aj kvalitou varnej vody a modernou technológiou, kde sa využívajú najnovšie technologické poznatky. Vyznačuje sa jemnou lahodnou chuťou, príjemným chmelením, typickou zlatožltou farbou a výbornou plnosťou. Má bohatú, hustú a trvanlivú penu a osviežujúcu chuť. Je vynikajúcim osviežujúcim nápojom obľubeným u širokej spotrebiteľskej verejnosti, vďaka čomu sa veľmi rýchlo presadil na domácom i zahraničnom trhu.

11 % svetlý Smädný Mních (KEGy)

11 % svetlý Smädný Mních je výčapný ležiak – najnovší druh piva, ktorý sa rýchlo presadzuje na trhu. Vyrába sa podľa osvedčených receptúr z prvotriednych surovín a z najlepších druhov chmeľu. Kvasný proces sa uskutočňuje novou modernou technológiou - jednofázovým kvasením za použitia kvasníc spodného kvasenia. Je to ľahké pivo, jemne chmelené, dobre prekvasené a podľa normy nasýtené CO2. Pre nižší obsah alkoholu a jemnú horkosť je vhodným nápojom pre široké publikum.

TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek