Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Úvod a Novinky
 
 
 
Vítame Vás na našej webovej stránke, ktorá je venovaná  pivu Smädný mních a  všetkým, ktorých tento zlatistý mok očaril a chceli by sa dozvedieť niečo viac.
 
NOVINKA č.1: Stránku som aktualizoval po viac ako roku a pol a rozhodol som sa opät na nej troch porpacovať. Pribudne nova grafika banery obrazky, nove temy, novy obsah a to všetko len pre Vás.
 
NOVINKA č.2: Budem sa snažiť vybaviť nejake  sponzorske dary, ktoré budete môcť vyrhať v súťažiach + potrebujeme aj nejakych dobrovoľnikov  čo by prispeli finančne na zakupenie platenej verzie hostingu.
 
NOVINKA č.3: Hľadám ľudí čo majú čím prisipeť či už fotkami, nejakými článkami, cenami a podobne. Ak by ste o niekom vedeli ozvyte  sa na    mail j.molcan@centrum.sk mail

Táto stranke je vytvorená pre Vás a preto si radi vypočujeme vaše návrhy, pripomienky, akékoľvek vylepšenia alebo len pripomienky. Všetký vaše otázky vám rad zodpoviem a ak budme vediť tak pomôžem.

Na stánke nájdete rôzne témy o pive, históriu piva, recepty s pivom, vtipy o pive obrázky o pive, reklamné spoty o pive. Tu nájdete všetko čo sa piva týka. Prajem vám príjemne čítanie.

 

TOPlist
Návštěvnost:   |  Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek